Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Szanowni Klienci, 
Spełniamy obowiązki wynikające z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej jako RODO) z dnia 27 kwietnia 2016.
Pełny tekst w zakładce strefa Klienta


Dziękujemy za Państwa głosy i wsparcie w głosowaniu.
To także Państwa nagroda!

Nasza oferta

Poznaj naszą ofertę

Szkolenia

Akademia Perfect Hair to przede wszystkim Maryla Kaczmarek i jej wspaniały Team, który chętnie dzieli się wiedzą na niezliczonych szkoleniach.

Szkolenia

Fryzjer - Salon w Centrum Warszawy


Kto nie chciałby mieć fryzury jak z okładki Vogue? W praktyce uzyskanie idealnej fryzury wcale nie jest proste. Nawet niedługo po wizycie u fryzjera włosy nie chcą się układać, a kolejne kosmetyki do stylizacji nic nie dają. Możesz się z tym pogodzić albo … poszukać lepszego fryzjera.

Poznaj zespół najlepszych fryzjerów w Warszawie

Kim jest dobry fryzjer? Dla nas to nie tylko wykwalifikowany, zaznajomiony z aktualnymi trendami specjalista. Klient musi mieć do niego zaufanie. Nie da się jednak tego osiągnąć, przechodząc od razu do cięcia, dlatego każdy zabieg w naszym salonie poprzedza szczera rozmowa, podczas której klient może opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Gdy raz skorzystasz z usług jednego z naszych fryzjerów, nie będziesz chciał odwiedzić żadnego innego salonu. Czy 1 miejsce na gali Beauty Stars 2016 w kategorii salony fryzjerskie to wystarczający dowód na to, że nie tylko czcze przechwałki?

Zastanawiasz się do kogo umówić się na wizytę? Zapoznaj się z opisami wszystkich naszych fryzjerów i zobacz, który ze specjalistów zajmuje się włosami takimi, jak twoje (do wyboru: fryzjer męski, fryzjer damski specjalizujący się w stylizacji włosów kręconych, stylista fryzur awangardowych etc.). O wszystkich szczegółach dowiesz się też, dzwoniąc na naszą infolinię.

Dbamy o piękno kompleksowo

W Akademii Perfect Hair dbamy nie tylko o włosy, ale także o piękną skórę i paznokcie naszych klientów. Profesjonalny makijaż, masaże, depilacja, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dłonie i stopy – wszystkie te zabiegi są na wyciągnięcie twojej ręki. Wspólnie zadbamy o to, że będziesz wyglądać jak milion dolarów.

Gdzie nas szukać?

Siedziba Akademii Perfect Hair mieści się w samym centrum jednej z kamienic na ulicy Świętokrzyskiej. To 220 m przestrzeni wprost stworzonej do wypoczynku i relaksu. Jako jeden z nielicznych salonów fryzjerskich w Warszawie mamy też wydzieloną strefę dla kobiet i mężczyzn oraz pokój VIP.

Aktualności

Partnerzy

Poznaj naszych partnerów