Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Szanowni Klienci,

W tym miejscu informujemy Państwa o nowościach, programach lojalnościowych, udogodnieniach i wyjątkowych ofertach.

 Od dnia 1.06.2017 uruchomiliśmy specjalny tel 733 030 120. Nie możesz dotrzeć i nie możesz zadzwonić poinformuj nas o tym sms-em, może ktoś inny skorzysta. 

  • akademia_foto11Od 2010 roku, funkcjonuje u nas Złota Karta Klienta. O szczegóły prosimy pytać swojego Stylistę, Kosmetyczkę lub na recepcji. Regulamin jest do pobrania w formie pdf. Pobierz Regulamin
  • Większość z nas żyje w biegu i często nie ma czasu na właściwy posiłek. Oferujemy specjalnie stworzony dla Państwa Lunch Box od renomowanej restauracji Sushi Point, w specjalnej cenie. Sushi jest świeżo przygotowywane pod zamówienie. O szczegóły proszę pytać w salonie lub telefonicznie.
  • Od samego początku dbamy aby komfort spędzonego z nami czasu był jak najwyższy, dlatego przypominamy, że mamy specjalny pokój VIP, z którego mogą skorzystać zarówno mamy karmiące, jak i znajomi, którzy dawno się nie widzieli ;-). Oddzielnie jest u nas dział męski, aby Klientki nie czuły się skrępowane. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny pokój zabaw, dla palaczy palarnię, a dla każdego podobno najlepszą kawę w mieście;-)
  • WAŻNE! - Szanowni Klienci, przestrzegając zasad dotyczących ochrony danych osobowych - RODO, wprowadziliśmy procedury chroniące Państwa dane, jednocześnie zapisując się do nas i korzystając z naszych usług wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych, w zakresie określonym przez naszą wewnętrzną politykę. https://www.aph1.pl/uploads/tablica-informacyjna-rodo-aph.pdf

Ew. reklamacje należy zgłosić niezwłocznie po usłudze do 3 dni u pracownika wykonującego usługę. Nie wolno w międzyczasie wykonywać poprawek, ani ingerować we włosy we własnym zakresie.