Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Witamy!


Kto by przypuszczał, że ponad 17 lat temu dwójka zapaleńców rzuci się na 220 m2 w samym centrum Warszawy, na pierwszym piętrze z wejściem od podwórka??? I przetrwa!

Zaczęło się niepozornie, wygrany przetarg, dostaliśmy klucze i ... kilkanaście nieprzespanych nocy nad adaptacją lokalu. Wielu znajomych pukało się w głowę, ale byliśmy tak zdeterminowani, że nikt i nic nie był w stanie zachwiać naszej wiary w sukces. Remont, podpisy w urzędach stresy nerwy i... 9.11.2005 r. od 17:00 pojawili się pierwsi goście, potem było już tylko lepiej. Ale zaraz zaraz, my nie mamy swoich klientów, bo przecież, jedynymi klientami byli uczestnicy szkoleń fryzjerzy, a Marylka dopiero co wyszła ze Studia Wella, nikt nie miał klientów, ale jakoś musimy przecież dać radę! I tak 10 listopada już zadzwoniły pierwsze telefony, bo ktoś słyszał, bo ktoś był na otwarciu i chciałby spróbować...

Początki były ciężkie, ale już po kilku tygodniach Ania Wajs, Ola, Edyta i Marylka miały swoich klientów. Było to nowe ciekawe miejsce, gdzie była i do dzisiaj jest kosmetyka, Manicure i Pedicure, pokój VIP, pokój dla dzieci, oddzielny dział dla mężczyzn, słynna pyszna kawa i wiele innych... Klienci przychodzili zwabieni ciekawością i tak już zostali, wielu z nich do dzisiaj. Salon się rozwijał wspaniale, były pierwsze dni gdzie już nie było terminów;-) Po kolejnym pół roku dołączyła Ewa Rząca wspaniały Kosmetolog, Kamila Franczak i wielu innych.
Przez te prawie 18 lat wiele wspaniałych osób przyczyniło się do rozwoju i ugruntowania pozycji naszej Akademii, za co jesteśmy im wdzięczni, a wielu tworzy historię tego miejsca cały czas.
  Najważniejszą naszą wartością jest satysfakcja Klienta, oparta na atmosferze, profesjonaliźmie, jakość usług, obsługi i najlepszych produktów stosowanych przez nas

04831

Cały czas rozwój i szkolenia są naszym priorytetem. Byliśmy wielokrotnie za granicą, kilkukrotnie w Niemczech na mistrzostwach świata, targach Hair&Beauty, szkoleniach, nawet mieliśmy jako jedyni z Polski zaszczyt i okazję zwiedzać najbardziej strzeżone laboratorium Welli na świecie. Oprócz tego odwiedziliśmy zawodowo Hiszpanię, Anglię, Włochy na różnych seminariach i pokazach fryzjerskich takich jak Vidal Sassoon, Tony&Guy, Patrick Cameron, Sanrizz i wiele wiele innych, ale i Polskę zjechaliśmy wzdłuż i wszerz szkoląc innych i samemu się szkoląc. Nie było większych wydarzeń, na których mogło by nas zabraknąć i w miarę możliwości zawsze staramy się być jak największą grupą. Każdy kto tu był i jest nie narzeka na ilość szkoleń i brak rozwoju..

Maryla-właściciel Akademii, która sama mimo olbrzymiej wiedzy, którą przekazuje setkom fryzjerów co roku w swoich autorskich szkoleniach, sama uczestniczy i szkoli się bez przerwy. Jej kunszt i niekwestionowany autorytet jest wykorzystywany przez lidera w branży firmę Wella Professional. Od ponad 27 lat jest Instruktorem Fryzjerstwa. Maryla wielokrotnie zasiadała w Jury międzynarodowego konkursu Trend Vision Awards, prowadziła i prowadzi pokazy jak i szkolenia w całej Polsce, bywa często w roli eksperta w prasie i programach TV, a od 2016 roku dostała zaszczytną funkcję Ambasadora ekskluzywnej linii produktów System Professional...W świetnych humorach, super atmosferze i doborowym towarzystwie zaczynamy kolejny kreatywny rok pracy! 

 Przed nami wiele wyzwań, mnóstwo projektów, szkoleń, a przede wszystkim praca z naszymi cudownymi Klientami, bo to dzięki Wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy i możemy się dalej rozwijać, kształcić i realizować!

„Najlepsze miejsce beauty” wg czasopisma Gala.
Gala Beauty Stars 2016

Kochani Klienci, za to wszystko Wam DZIĘKUJEMY!!!!!

 

Oczywiście nie sposób tu nie wspomnieć naszych największych partnerów biznesowych, którzy są z nami od początku i czynnie nas wspierają zawodowo jak i merytorycznie, a są to Wella Professional, A&M Distribution, Agencja Marketingowa Rexan, Seishin Polska, Biuro księgowe Dochód Anna Jasionowicz, Kancelaria Prawna adwokat Michał Kołodziejczyk, PPHU Tedo, Obsługa BHP Andrzej Krzywdziński, DEX i wiele innych.

Ze wszystkimi współpracujemy od początku i jesteśmy względem siebie lojalni, bo lojalność to cnota która popłaca i jest dla nas najwyższym dobrem

 

Zawsze do usług

Wasz Team APHMiasto:
Warszawa
Ulica:
al. Świętokrzyska
Nr budynku:
32
Zoom:
14

 

Zapraszamy